Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.03.2019
Військова прокуратура затримала директора НДІ, який отримав 75 тис грн «винагороди» за користування приміщеннями «Київдіпротранс»

0 2 5 9 5 - 0 0 6 5 1 - 0 0 0 0 0

21.03.2019 за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України спільно з Департаментом захисту економіки Національної поліції України та слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, викрито на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди директора державного підприємства «Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут транспортного будівництва «Київдіпротранс».

Установлено, що 20.03.2019 та 21.03.2019 громадянин України за вказівкою підозрюваного перерахував на наданий останнім картковий рахунок суму неправомірної вигоди в розмірі 75 тис грн.

За вказану суму директор ДП обіцяв не перешкоджати вказаному громадянину у здійсненні господарської діяльності та надання доступу до приміщень інституту, які фактично вже використовуються підприємцем.

Після отримання другої частини хабара фігуранта затримано.

На даний час проводяться обшуки за місцем роботи та проживання затриманого.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 79523