Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.09.2018
На хабарі у понад 58 тис грн викрито посадовця Національної академії ДПС України ім. Б. Хмельницького

0 7 1 8 2 - 0 2 4 1 3 - 0 0 5 1 6

18 вересня 2018 року слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції України за участю Департаменту внутрішньої безпеки Держприкордонслужби України задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника відділу – начальником відділення продовольчого відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім. Б. Хмельницького.

Кошти у розмірі понад 58 тис грн призначалися за сприяння та укладення договорів на поставку продуктів харчування для потреб Академії.

Документи, що підтверджують поставку зазначеної продукції, вилучено під час проведення обшуків у службових кабінетах навчального закладу. Першочергові слідчі (розшукові) дії тривають.

Крім того, за результатами проведених заходів у кримінальному провадженні правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України і вирішуються питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від виконання посадових обов`язків.

Також досліджується питання причетності інших посадових осіб ДПС України до вчинення вказаного злочину.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 53709