Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.07.2014

Прокуратура Центрального регіону виявила на Київському бронетанковому заводі факти зловживань на суму 12 млн грн

   

Прокуратурою Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері під час перевірки на державному підприємстві «Київський бронетанковий завод» встановлено факти зловживання службовим становищем керівництвом заводу.

Так, у червні 2014 року вказаним державним підприємством отримано понад 64 млн грн бюджетних коштів за поставлені бронетранспортери для потреб підрозділів Національної гвардії України.

Через декілька днів керівництвом підприємства було укладено договір поставки корпусів до нових бронетранспортерів із комерційною фірмою, яка не є їх виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює свою діяльність лише у сфері надання охоронних послуг.

Незважаючи на це, службові особи державного підприємства всупереч вимог законодавства, а також умов договору поставки, яким визначено проведення оплати продукції лише після її надходження, зловживаючи службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для приватного підприємства, безпідставно перерахували йому кошти в розмірі 12 млн грн. Крім цього, в ході перевірки встановлено, що вищевказане приватне підприємство не знаходиться за вказаною в договорі адресою.

Відомості про зазначене кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Розпочато досудове розслідування.


Прес-служба прокуратури Центрального регіону
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 962