Генеральна прокуратура України. Офіційний інтернет-портал / Новини
Новини та публікації -> Новини
Розділи
    Пошук по порталу
   
Авторизація на порталі
для зареєстрованих користувачів
 
Українська Асоціація Прокурорів
Новини
Версія для друку 
08.02.2010
Під час виборів Президента України органи прокуратури вживають усіх можливих заходів, щоб забезпечити належний стан законності як під час голосування, так і при підрахунку та оприлюдненні його результатів
     Під час виборів Президента України органи прокуратури вживають усіх можливих заходів, щоб забезпечити належний стан законності як під час голосування, так і при підрахунку та оприлюдненні його результатів.
     З початку виборчого процесу до прокуратури надійшло майже 1,7 тис. звернень, з яких кожне п'яте стосується порушення порядку передвиборної агітації, кожне десяте – порушень при складанні списків виборців, кожне восьме – підкупу виборців. За результатами розгляду 846 звернень направлено за належністю для реагування до органів внутрішніх справ, виборчих комісій, органів влади та самоврядування. Усі вони перебувають на контролі органів прокуратури. Прокурорами порушено 46 кримінальних справ, внесено 180 документів прокурорського реагування. За іншими скаргами надано роз'яснення.
     У день повторного голосування, 7 лютого, органами прокуратури розглянуто та оперативно відреаговано на понад 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства.
     Проте слід зазначити, що під час виборів Президента України жодного порушення, яке б вплинуло на результати волевиявлення громадян, не встановлено.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів : 493
Генеральна прокуратура України
Інформація про портал
Розроблено компанією
Finport Technologies Inc.