Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.03.2017

Анатолій Матіос: Військовою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом диверсії на складах зберігання боєприпасів у м. Балаклія Харківської області (ВІДЕО)

                                           

23.03.2017 близько 02 год. 45 хв. на території складів ракетно-артелирійського озброєння у м. Балаклія Харківської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Службою безпеки України за вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 113 КК України (диверсія), а військовою прокуратурою Харківського гарнізону – за ознаками ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду). Про це під час брифінгу повідомив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Він поінформував, що для гасіння пожежі та ліквідації наслідків залучено 50 одиниць техніки, особовий склад служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України та групи розмінування. У зв’язку із триваючою детонацією боєприпасів гасіння пожежі на цей час не можливе. Також Анатолій Матіос повідомив, що наразі з’ясовано, що працівники охорони складів перед вибухом чули гул, схожий на політ безпілотного літального апарату (БПЛА).

Головний військовий прокурор також зазначив, що на місце події вилетіла та працює комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом І. Павловським.

Анатолій Матіос підкреслив, що даних про постраждалих немає, однак, з огляду на можливість збільшення площ детонації боєприпасів та їх розліт організовано евакуацію місцевого населення з населених пунктів Вербовка, Яковенкове та м. Балаклея. «Вживаємо всіх можливих заходів для недопущення людських жертв, встановлення очевидців диверсії та огляду місця події. Процесуальне керівництво в обох кримінальних провадженнях здійснюється групою прокурорів у складі працівників Головної військової прокуратури», - підсумував Головний військовий прокурор.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2406