Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.03.2016

Генпрокуратура склала повідомлення про підозру екс-заступнику директора ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» у заволодінні належним державі зрідженим газом на суму 2,2 млрд грн

     

Як раніше повідомлялося, Генеральною прокуратурою України здійснюються заходи з повного викриття усіх епізодів злочинної діяльності екс-високопосадовців режиму В. Януковича та пов'язаних із ними осіб, зокрема, С. Курченка та членів його злочинного угруповання.

Так, Головним слідчим управлінням спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України за наслідками проведення повного, всебічного та неупередженого розслідування, з урахуванням здобутих доказів, складено повідомлення про підозру одному з учасників злочинної організації, який обіймаючи посаду заступника директора ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», будучи членом Аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату, природного, скрапленого газу та вугілля, за попередньою змовою з С. Курченком протягом 2010 року - початку 2014 року зловживаючи своїм службовим становищем забезпечив фактичну монополізацію підконтрольними С. Курченку підприємствами ринку купівлі-продажу зрідженого газу та незаконно заволоділи належним державі зрідженим газом на загальну суму 2,2 млрд грн.

Унаслідок цих протиправних дій державі завдано шкоду на загальну суму понад 2 млрд грн.

Підозрюваний оголошений у розшук, на даний час вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.

Як вже повідомлялося, у ході розслідування органом досудового розслідування накладено арешт на майно та інші активи на загальну суму понад 2,8 млрд грн.

Досудове розслідування триває.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1407