Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.03.2016

Генеральна прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт у провадженні за матеріалами спеціального досудового розслідування, яке закінчено СБУ, стосовно О. Царьова

    

Генеральною прокуратурою України затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за матеріалами спеціального досудового розслідування, яке закінчено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно колишнього народного депутата України О. Царьова за ч. 2 ст. 110 та ч. 3 ст. 109 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, дії спрямовані на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу).

О. Царьов обвинувачується у тому, що в період квітня – травня 2014 року, будучи народним депутатом України та кандидатом на пост Президента України, взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» з використанням засобів масової інформації.

Обвинуваченого оголошено у розшук.

Державне обвинувачення підтримує Генеральна прокуратура України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 220