Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.03.2016

Генпрокуратурою спільно з СБУ провадяться обшуки у кримінальному провадженні щодо викрадення працівниками правоохоронних органів ювелірних виробів у приміщенні магазину «Графф» (ФОТО)

     

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом викрадення службовими особами правоохоронних органів коштовностей під час проведення у серпні 2014 року обшуку у приміщенні магазину «Графф», за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка, у тому числі вчинена в особливо великих розмірах, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, перевищення влади, що спричинило тяжкі наслідки).

У ході слідства встановлено місця, де можуть зберігатися викрадені коштовності.

У суботу, 12 березня 2016 року, слідчі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно із співробітниками СБ України з метою виявлення та вилучення викраденого майна, а також встановлення усіх причетних до вчинення цих злочинів осіб, на підставі ухвал суду проводять низку обшуків у м. Києві та Київській області.

На теперішній час у ході обшуків виявлено велику кількість дорогоцінних ювелірних виробів та значні суми готівки в іноземній валюті. Здійснюються заходи з встановлення їхнього походження.

Нагадаємо, Управлінням з розслідуванням особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України у жовтні 2015 року завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишніх слідчого СВ та оперуповноваженого відділення кримінального розшуку Печерського РУ ГУМВС України у м. Києві у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185, ч. 3 ст. 365 КК України, а також цивільної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України, які 20.08.2014 у приміщеннях магазину «Graff», діючи за попередньою змовою, таємно викрали ювелірні вироби та інше майно цього суб’єкту господарювання на загальну суму понад 30 млн грн.

За наслідками досудового розслідування пред’явлено цивільний позов на суму 26 млн грн. При цьому викрадені ювелірні вироби та інше майно на суму 4 млн грн повернуто у ході слідства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 115