Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.03.2016

Командування військ оперативного командування «Схід» відповідає у суді за недбальство стосовно військовослужбовців 53 бригади

     

Миколаївський районний суд Миколаївської області розглянув ще чотири протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 172-15 КУпАП відносно офіцерів, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу 53-ї окремої механізованої бригади на Широколанівському полігоні.

Командиру бригади та його першому заступнику - начальнику штабу призначено покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті терміном 10 і 8 діб відповідно.

Заступнику начальника з тилу оперативного командування «Схід» та командиру бригади з виховної роботи, підлеглі яких скаржились військовому прокурору Миколаївського гарнізону на незадовільні соціально-побутові умови в польовому таборі, суд призначив покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті терміном 10 діб.

Нагадаємо, усього військовою прокуратурою Південного регіону України до суду направлено 10 адміністративних протоколів, за результатами рішень яких суд визнав винними у недбалому ставленні до служби вже 9 офіцерів оперативного командування «Схід» та осіб командного складу 53-ї бригади.

Розгляд судом адміністративного протоколу відносно ще однієї особи службової особи триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1168