Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.03.2016

Обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Севастопольської міської ради, який вчинив злочини проти основ національної безпеки України, розглядатиметься судом

     

Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України спільно з прокуратурою Автономної Республіки Крим завершено досудове розслідування та скеровано до Апеляційного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно одного із колишніх депутатів Севастопольської міської ради за ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) , ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

У ході слідства зібрано достатніх доказів, що свідчать про вчинення зазначеним «народним обранцем» у березні 2014 року державної зради та інших дій з метою посягання на територіальну цілісність і недоторканність України під час анексії Криму, створення так званої «Республіки Крим» та звернення до Російської Федерації з пропозицією про прийняття міста Севастополя до складу Російської Федерації в статусі міста федерального значення.

Відповідно до вимог закону Апеляційним судом м. Києва підсудність кримінального провадження визначено за Дарницьким районним судом м. Києва. Підготовче судове засідання призначено на 11.03.2016.

Обвинувачений перебуває під арештом.

Довідково:  санкція ч. 3 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої, санкція ч. 1 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1050