Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.03.2016

Виконувачем обов’язків Генерального прокурора Ю. Севруком доручено Д. Сакварелідзе особисто взяти участь у розгляді судом та підтриманні державного обвинувачення у провадженні стосовно О. Корнійця, В. Шапакіна та В. Гібаленка (додано ВІДЕО)

    

У зв’язку з реорганізацією управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України змінено склад групи прокурорів, які здійснювали процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно О. Корнійця, В. Шапакіна та В. Гібаленка.

Старшим групи прокурорів визначено заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області Д. Сакварелідзе, на якого покладено обов’язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні.

Враховуючи значний суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості до вказаного кримінального провадження, з метою недопущення тиску на прокурорів, виконувачем обов’язків Генерального прокурора України Ю. Севруком доручено Д. Сакварелідзе особисто взяти участь у його розгляді судом та підтриманні у ньому державного обвинувачення.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 4874