Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.03.2016

До 5 років позбавлення волі засуджено жителя Чернігова за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

    

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцевого жителя засуджено до 5 років позбавлення волі за розповсюдження матеріалів із закликами на зміну меж території або державного кордону України, вчинених повторно (ч. ч. 1, 2 ст. 110 КК України).

Встановлено, що в червні 2015 року зловмисник неодноразово умисно розповсюджував в мережі Інтернет матеріали із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за винагороду.

Згідно з висновком експерта, розповсюджена інформація містить публічні заклики, зміст яких полягає у спрямуванні на ведення військових дій, з метою подальшого розширення кордонів незаконного державного утворення, що сприятиме порушенню державного устрою і конституційного ладу в Україні.

Зловмисник свою провину у вчиненні йому інкримінованого злочину не визнав.

Суд, погодившись із принциповою позицією державного обвинувачення, призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


За матеріалами відділу організації прийому громадян,
розгляду звернень, запитів, зв’язків
з громадськістю та засобами масової інформації
прокуратури Чернігівської області
кількість переглядів: 1436