Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.02.2016

ГПУ спільно з СБУ викрито злочинне угрупування, яке займалось постачанням наркотичних засобів до м. Києва

       

Слідчими управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, спільно із працівниками Головного відділу БКОЗ СБУ у місті Києві та Київській області, проведено спеціальну операцію зі знешкодження групи осіб, яка займалась постачанням наркотичних засобів до незаконних гральних закладів міста Києва. Про це під час брифінгу повідомив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко.

«Так, в ході обшуків, за місцем проживання осіб виявлено та вилучено наркотичні засоби (канабіс), розфасований для подальшого перевезення до м. Києва», - зазначив прокурор Генпрокуратури.

Владислав Куценко повідомив, що відповідно до висновку експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, виявлена під час обшуків речовина рослинного походження є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс загальною масою понад 100 кілограмів.

На даний час, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах з метою збуту, за попередньою змовою групою осіб) затримано п’ять осіб та обрано їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2533