Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.02.2016

Генеральна прокуратура повторно звернеться до ВККСУ з клопотанням про відсторонення судді С. Вовка від займаної посади

    

Прокуратурою міста Києва здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням судді Печерського районного суду м. Києва С. Вовка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Вишгородським районним судом Київської області обвинувальний акт стосовно С. Вовка повернуто прокурору м. Києва для доопрацювання.

На вказане рішення суду прокурором внесено апеляційну скаргу, яка на цей час ще не розглянута. Наразі суддя С. Вовк має статус обвинуваченого у вказаному кримінальному провадженні.

Також, наприкінці 2015 року Вищим адміністративним судом України скасовано рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) про відсторонення С. Вовка від посади судді.

На думку Генеральної прокуратури України зазначене рішення є необґрунтованим та прийнятим всупереч вимогам чинного законодавства.

У зв’язку з цим, після закінчення апеляційного розгляду на ухвалу суду про повернення обвинувального акту для доопрацювання, Генеральна прокуратура України повторно звернеться до ВККСУ з клопотанням про відсторонення судді С. Вовка від займаної посади.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 17