Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.01.2016

Генеральною прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина РФ, який брав участь у веденні агресивної війни проти правоохоронних органів та Збройних Сил України, задіяних у проведенні АТО

    

Генеральною прокуратурою України підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні, яке розслідувалось Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно громадянина Російської Федерації за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 332-1 та ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 КК України, який обвинувачувався у тому, що в квітні 2015 року прибув на територію Луганської області, не підконтрольну українській владі, де увійшов до складу незаконних збройних формувань терористичної організації «Луганська Народна Республіка», у складі яких брав участь у збройному опорі та веденні агресивної війни проти правоохоронних органів та Збройних Сил України, задіяних у проведенні АТО.

Вироком Попаснянського районного суду Луганської області його визнано винним у вчинені вищевказаного злочину та засуджено до 13 років позбавлення волі.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 12