Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.01.2016

Експертиза не виявила втручання в автоматизований розподіл справи за скаргою адвоката Г. Корбана

    

Слідчими Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відомості про яке внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 376-1 КК України, за фактом можливого незаконного втручання в роботу автоматизованої системи розподілу справ між суддями Апеляційного суду м. Києва, під час розподілу апеляційної скарги адвоката О. Лисака, який є захисником Г. Корбана, що відбувся 30.12.2015 року.

Під час досудового розслідування, 11.01.2016 в приміщенні Апеляційного суду міста Києва, за участю судового експерта, технічних спеціалістів проведено ряд слідчих дій, в тому числі оглянуто програмне забезпечення АСЕД «Апеляція», що встановлене на серверах Апеляційного суду міста Києва, з метою встановлення процедури розподілу судової справи за скаргою адвоката О. Лисака.

В подальшому, призначено експертизу комп’ютерної техніки та програмних продуктів, проведення якої доручено експертам Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз, згідно висновків якої, ознак втручання в автоматизований розподіл зазначеної справи Апеляційного суду міста Києва не виявлено.

Наразі проводяться інші слідчі (розшукові) дії необхідні для прийняття об’єктивного рішення.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1483