Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.07.2015

Генпрокуратурою розпочато процедуру спеціального досудового розслідування у провадженні за підозрою екс-Міністра охорони здоров’я України та інших осіб за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах

    

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишнього Міністра охорони здоров’я України Р. Богатирьової та інших осіб за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, тобто за ч. 5 ст. 191 КК України.

У кримінальному провадженні 08.05.2015 Генеральна прокуратура України звернулася до суду із клопотанням про започаткування процедури спеціального досудового розслідування.

23 липня 2015 року рішенням Печерського районного суду надано дозвіл на здійснення процедури спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра охорони здоров’я України Р. Богатирьової.

Генеральною прокуратурою України відповідно до гл. 24-1 КПК України розпочато процедуру спеціального досудового розслідування у цьому провадженні.

Довідково: Главою 24-1, якою чинний Кримінальний процесуальний кодекс України доповнений відповідно до Закону України від 07.10.2014, передбачено процедуру проведення спеціального досудового розслідування (in absentia), тобто можливості судом заочного засудження у разі коли особа перебуває у міждержавному чи міжнародному розшуку.

Це перше в історії Генеральної прокуратури України застосування процедури спеціального досудового розслідування.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1115