Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.07.2015

Генеральна прокуратура категорично не згодна з виправдувальним вироком стосовно П. Мельника

     

08 липня 2015 року Ірпінським міським судом Київської області завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника у вимаганні та повторному одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 120 тис грн за вирішення питання про вступ до вказаного навчального закладу.

Державне обвинувачення представило суду достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини П. Мельника у вчиненні корупційних злочинів. Генеральна прокуратура орієнтувала суд на ухвалення обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки.

Проте, усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинуваченого та ухвалив виправдувальний вирок.

Генеральна прокуратура категорично не згодна із завідомо недостовірними висновками суду, у зв’язку з чим невідкладно готується апеляційна скарга.

Нагадаємо, посадовця було затримано 27 липня 2013 «на гарячому», обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, від якого він ухилився та переховувався за межами України. Після встановлення його місця знаходження досудове розслідування було завершено та 20 червня 2014 року затверджено обвинувальний акт за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, який скеровано до суду.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 168