Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.04.2015

Військова прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо полковника Нацгвардії за одержання хабара

    

30 квітня 2015 року військовою прокуратурою Центрального регіону України до Солом’янського районного суду м. Києва передано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням одного з керівників управлінь Головного управління Національної гвардії України у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 (закінчений замах на злочин), ч.4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Військовослужбовець в листопаді-грудні 2014 року, після проведення конкурсних торгів щодо закупівлі однією з військових частин продуктів харчування (м’ясних консервів) для потреб Національної гвардії, висунув вимогу представнику комерційного товариства передати йому в якості неправомірної вигоди грошові кошти в сумі 10 відсотків від загальної суми договору, а саме 533 тис грн, погрожуючи створити перешкоди у фінансово-господарській діяльності цього підприємства шляхом повернення закуплених продуктів харчування.

19 січня 2015 року після отримання частини коштів в сумі 232 тис грн полковник був затриманий слідчими військової прокуратури Центрального регіону та співробітниками Служби безпеки України.

Довідково: санкція ч. 4 ст.368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2458