Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.04.2015

Задоволено клопотання прокурора про затримання А. Пінчука та обрання йому міри запобіжного заходу

    

Генеральною прокуратурою України проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту.

В ході досудового розслідування цього кримінального провадження 03 березня 2015 року колишньому народному депутату України та члену Лічильної комісії Верховної Ради України А. Пінчуку повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 , ч. 2 ст. 366 КК України.

Встановлено, що А. Пінчук, будучи членом Лічильної комісії Верховної Ради України, спільно з іншими народними депутатами України, підписав протокол, яким надано статус офіційних документів законам, що нібито були прийняті 16.01.2014.

У слідства є докази, якими підтверджується, що за прийняття вказаних законів голосувала меншість від конституційного складу Верховної Ради України.

Печерським районним судом 31.03.2015 задоволено, погоджене прокурором, клопотання слідчого Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на затримання А. Пінчука з метою приводу до суду для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 725