Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.04.2015

У затриманого керівника прокуратури м. Краматорська та його заступника, а також начальника по боротьбі з економічними злочинами Краматорської міліції вилучено 110 тис дол США та 2 млн 750 тис грн ДОДАНО ФОТО та ВІДЕО (ОНОВЛЕНО)

    

08 та 09 квітня 2015 року за клопотаннями слідчого, погодженими з прокурором, Краматорським міським судом Донецької області прокурору м. Краматорська, його заступнику, а також начальнику одного з підрозділів Краматорського МВ УМВС України в Донецькій області обрано запобіжний захід – тримання під вартою, з одночасним визначенням застави: працівнику міліції у сумі 360 тис грн, а працівникам прокуратури – по 3 млн 45 тис грн.

Як вже повідомлялося, Генеральною прокуратурою спільно із Службою безпеки України при здійсненні оперативно-розшукових заходів було виявлено ряд кримінально-караних правопорушень, пов’язаних з вимаганням та одержанням неправомірної вигоди працівниками прокуратури м. Краматорська та Краматорського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області.

У зв’язку з цим 18 лютого 2015 року Управлінням нагляду за додержанням законів об'єднаними силами АТО Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України зареєстровано кримінальне провадження за фактами системного отримання хабарів в особливо великих розмірах.

6 квітня 2015 року в результаті проведених Генеральною прокуратурою спільно з СБУ заходів було затримано прокурора міста Краматорська, його заступника та начальника по боротьбі з економічними злочинами Краматорської міліції.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін доповів Президенту України Петру Порошенко про результати проведеної спецоперації.

Наразі слідчими та прокурорами після затримання вказаних правоохоронців проведено обшуки за їх місцем проживання та роботи.

Під час цих слідчих дій вилучено грошові кошти, у тому числі предмети хабарів, а саме 110 тис дол США та 2 млн 750 тис грн. Крім того вилучено документи та записи, які беззаперечно свідчать про систематичне, щомісячне отримання хабарів від підприємців, які займались, як «легальним» так і «нелегальним» бізнесом.

07 квітня 2015 року слідчим відділом Управління нагляду за додержанням законів в АТО Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України прокурору м. Краматорська, його заступнику, а також начальнику одного з підрозділів Краматорського МВ УМВС України в Донецькій області.

Досудове розслідування, яке здійснюють працівники Головної військової прокуратури, триває. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1587