Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.04.2015

За ініціативою Віктора Шокіна до процесу підбору та призначення керівних кадрів органів прокуратури залучено представників Консультативної Ради при Генпрокуратурі

     

Сьогодні, 2 квітня 2015 року в Генеральній прокуратурі України, відбулися кадрові призначення, які проходили за новим порядком.

Відповідно до наказу Віктора Шокіна, матеріали на призначення прокурорів погоджувались усіма заступниками Генерального прокурора. Крім цього кандидати проходять відповідні співбесіди для з’ясування фахового рівня та підготовленості до виконання службових обов’язків на керівних посадах.

Також, до процесу підбору кадрів були залучені представники громадськості. З такою ініціативою під час зустрічі з президією Консультативної ради при Генпрокуратурі, яка відбулась 1 квітня 2015 року, виступив Віктор Шокін. У всіх співбесідах з кандидатами на посаду, приймав участь голова Консультативної ради Віталій Повх.

В свою чергу, голова Консультативної ради зазначив, що ініціатива керівництва Генпрокуратури заслуговує на підтримку, оскільки залучення громадськості до процесу підбору кадрів дозволить підвищити якість самих кадрів і мінімізувати можливість потрапляння до влади корупційних елементів.

Довідково: прокурором Донецької області призначено А. Любовича, першим заступником прокурора Закарпатської області – І. Шимона, першим заступником прокурора Кіровоградської області – А. Гоя. Також на посади призначено 10 заступників прокурорів областей, 5 прокурорів районів та 3 прокурора міста.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 553