Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.02.2015

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження стосовно 413 колишніх працівників прокуратури АР Крим

    

Управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розпочато кримінальне провадження стосовно 413 колишніх працівників прокуратури Автономної Республіки Крим за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Встановлено, що вказані працівники прокуратури АР Крим, обіймаючи посади прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України, перейшли на роботу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим, чим сприяли представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності проти України.

Наразі виконується комплекс слідчих дій, спрямованих на отримання достатніх доказів вини кожного працівника прокуратури.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111 КК України Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 25