Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.02.2015

Передано до суду обвинувальний акт стосовно екс-директора Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони

    

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України передано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України, який підозрюється у вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 (замах на зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 357 (викрадення документів) КК України.

Вказаний посадовець, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби вчинив дії, направлені на те, щоб комерційна структура з ознаками фіктивності перемогла у торгах на поставку дизельного палива для потреб Міноборони та незаконно отримала на рахунки грошові кошти у сумі понад 440 млн грн. Крім того, екс-посадовець заволодів офіційним документом з метою приховати вчинений злочин. Завдяки втручанню Головної військової прокуратури злочин не було доведено до кінця та не допущено незаконне перерахування коштів.

Державне обвинувачення у кримінальному провадженні буде підтримувати Головна військова прокуратура.

Кримінальним кодексом України за вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 930