Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.02.2015

Генеральна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно О. Попова

     

Генеральною прокуратурою України направлено до Шевченківського районного суду міста Києва обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього Голови Київської міської державної адміністрації О. Попова, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів та мітингів, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365 (пособництво у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у ніч з 29.11.2013 на 30.11.2013 колишній Голова КМДА О. Попов, діючи за попередньою змовою з колишнім заступником Секретаря РНБО В. Сівковичем, начальником ГУМВС України в місті Києві В. Коряком та іншими високопосадовцями, надав вказівку про завезення на Майдан Незалежності в м. Києві комунальної техніки для встановлення новорічної ялинки, а В. Коряк в свою чергу, використовуючи цю обставину, віддав наказ про розгін мирного мітингу працівниками полку міліції особливого призначення «Беркут», які жорстоко побили мітингувальників. Внаслідок цих протиправних дій понад 80 громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Наразі досудове розслідування щодо співучасників О. Попова продовжується задля встановлення і притягнення до відповідальності усіх винних осіб.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 1609