Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.01.2015

Генеральний прокурор: оголошено підозру колишньому керівнику ДК «Укрспецекспорт», який заволодів коштами концерну на суму майже 7,5 млн дол США

    

Як повідомив Укрінформу Генеральний прокурор України Віталій Ярема, Головною військовою прокуратурою оголошено підозру Герою України колишньому керівнику ДК «Укрспецекспорт», який за одним з епізодів злочинної діяльності вчинив заволодіння грошовими коштами державного концерну в сумі 7 млн 428 тис дол США.

21 січня зазначеному посадовцю оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 (заволодіння шляхом зловживання службовим становищем чужим майном, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

29 січня цього року слідчий суддя Печерського райсуду міста Києва надав дозвіл для його затримання та приводу до суду для розгляду питання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Також за клопотанням слідчого судом накладено арешт на майно підозрюваного – грошові кошти у сумі 10 млн дол США в одному з українських банків та 2 автомобілі «Range Rover» загальною вартістю понад 2 млн грн.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 155