Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.01.2015

Генпрокуратура розпочала підготовку документів щодо екстрадиції В. Януковича, М. Азарова та Ю. Колобова

    

Генеральною прокуратурою України розпочато процедуру підготовки документів щодо екстрадиції В. Януковича, М. Азарова та Ю. Колобова.

Як раніше повідомлялося, Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-Президента України В. Януковича, колишніх Прем’єр-Міністра України М. Азарова та Міністра фінансів України Ю. Колобова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Зазначені високопосадовці підозрюються у заволодінні державними коштами в особливо великому розмірі у сумі понад 220 млн грн.

Після підтвердження Інтерполом інформації про оголошення В. Януковича, М. Азарова та Ю. Колобова у міжнародний розшук, а також завдяки здобутим у ході розслідування кримінального провадження доказів, 19 січня 2015 року слідчим суддею задоволено клопотання Генеральної прокуратури України та вказаним особам обрано запобіжний захід - тримання під вартою, що є обов’язковою передумовою звернення до правоохоронних органів іноземних країн про видачу підозрюваних Україні для притягнення до кримінальної відповідальності.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1578