Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.12.2014

Направлено до суду обвинувальний акт щодо командира роти снайперів, які знищили ввірену їм зброю та перейшли через державний кордон України на територію РФ

    

3 грудня 2014 року військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням командира роти снайперів однієї з військових частин у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 409 (ухилення від військової служби, вчинене в бойовій обстановці) та ч. 3 ст. 411 (умисне знищення військового майна, вчинене у бойовій обстановці) Кримінального кодексу України, санкція яких передбачає відповідальність від 5 до 10 років.

Досудовим розслідуванням здобуто вичерпні докази того, що на початку серпня командир роти снайперів в умовах бойової обстановки відмовився від несення обов’язків військової служби та віддав наказ підлеглому особовому складу залишити місце розташування підрозділу. Після цього військовослужбовці шляхом підпалу знищили закріплену за ними зброю, автомобіль та перейшли на територію Російської Федерації через державний кордон України, а наступного дня за відповідним актом були передані російською прикордонною службою українській стороні.

Стан підтримання державного обвинувачення у зазначеному кримінальному провадженні перебуває на контролі Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2616