Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.11.2014

За отримання хабара затримано директора департаменту Мінрегіонрозвитку України

    

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за матеріалами ГУ БКОЗ Cлужби безпеки України зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 (готування до злочину), ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що директор одного з департаментів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України, діючи за попередньою змовою з заступником директора одного з публічних акціонерних товариств, вимагали неправомірну вигоду від головного енергетика сільськогосподарського підприємства у сумі 20 тис дол США за надання вказаним міністерством листа-погодження.

24 вересня 2014 року представник сільськогосподарського підприємства під час зустрічі з заступником директора ПАТ передав йому першу частину неправомірної вигоди у сумі 5 тис дол США, а 24 листопада 2014 року у приміщенні службового кабінету вказаний керівник ПАТ отримав для себе та директора департаменту міністерства другу частину неправомірної вигоди у сумі 15 тис дол США.

Наразі директор департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України та заступник директора ПАТ затримані у порядку ст. 208 КПК України.

На даний час проводиться комплекс невідкладних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення всіх фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.

За вказані дії їм загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 625