Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.11.2014

Арештований колишній голова департаменту закупівель Міноборони

    

Головною військовою прокуратурою в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Міністерства оборони України, які входять до складу комітету з конкурсних торгів, колишньому директору департаменту закупівель Міноборони оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Слідчим відділом Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України встановлено, що вказаний посадовець у жовтні місяці поточного року протиправно і незаконно сприяв тому, щоб тендер на постачання дизельного палива на потреби армії виграло підприємство з ознаками фіктивності. Сума договору на постачання дизпалива для потреб Міністерства оборони України, зокрема сил АТО, становила 443 297 742 гривень.

21 листопада цього року слідчим суддею Печерського суду м.Києва за клопотанням прокурора Головної військової прокуратури колишньому директору департаменту Міноборони обрано запобіжний захід – тримання під вартою, з одночасним визначенням застави у розмірі майже 16 млн. грн. Арештований перебуває в слідчому ізоляторі м.Києва.

Нагадаємо, слідчим відділом слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Міністерства оборони України (ч.2 ст.364 КК України).

З метою виявлення та фіксації обставин вчиненого кримінального правопорушення слідчим управлінням спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області проведено обшуки за місцем роботи та проживання вищевказаних осіб, зокрема в одного із заступників Міністра оборони України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Завдяки координації Генеральним прокурором України злагоджених дій слідчих Головної військової прокуратури, працівників управління боротьби з організованою злочинністю Київської області та Міністра оборони України вдалося запобігти заволодінню державних коштів на потреби сил АТО в особливо великих розмірах.


Головна військова прокуратура

кількість переглядів: 804