Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.10.2014

Колишнього командира військової частини засуджено до 4-х років позбавлення волі за знищення високоточного озброєння української армії

    

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Хмельницької області визнала винним колишнього командира однієї з військових частин Шепетівського гарнізону у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 411 КК України (замах на знищення 8 одиниць протитанкових ракетних комплексів «Метис» та «Фагот»).

В ході розслідування кримінального провадження було встановлено, що вказаний військовослужбовець наказав підлеглим втопити в пожежній водоймі 8 високоточних протитанкових ракетних комплексів «Метис» та «Фагот», вартість яких становить від 50 до 80 тис грн кожен.

У відкритому судовому засіданні прокуратура довела, що, колишній командир військової частини достовірно знав про наявність у військовій частині штучно створених надлишків озброєння. З метою уникнення відповідальності та бажаючи приховати їх від перевіряючих військовослужбовець віддав незаконний наказ.

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок суду попередньої інстанції, яким військовому було призначено покарання у виді 4-х років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби військової прокуратури Західного регіону України

 

кількість переглядів: 2569