Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.09.2014

Віталій Ярема зустрівся з Генеральним секретарем Amnesty International

    

Генеральний прокурор України Віталій Ярема провів зустріч з Генеральним секретарем Amnesty International Салілом Шетті. У зустрічі взяли участь заступники Генерального прокурора Віталій Касько, Віктор Шокін, Анатолій Матіос та Олег Заліско.

У ході зустрічі обговорювалися питання реформи органів юстиції, розслідування злочинів, скоєних під час подій на Майдані, та ситуація на сході України.

Генеральний прокурор подякував представникам Amnesty International за увагу до проблем в Україні та роботу, яка проведена для об’єктивної оцінки ситуації у сфері дотримання прав людини в державі.

Саліл Шетті від імені Amnesty International висловив співчуття родинам загиблих під час останніх подій в Україні та всьому українському народові, якому зараз доводиться страждати.

Він також висловив впевненість у тому, що нове керівництво України націлене на забезпечення верховенства права та основних свобод.

Генеральний прокурор поінформував про хід розслідування злочинів, вчинених на території проведення антитерористичної операції.

Також іноземні гості були поінформовані щодо стану розслідування злочинів під час подій на Майдані, яке знаходиться на завершальній стадії.

У ході обговорення питання реформи органів юстиції, сторони висловили сподівання на те, що новий закон «Про прокуратуру» буде прийнято найближчим часом. Генеральний прокурор України наголосив: «Працівники органів прокуратури і я особисто зацікавлені у прийнятті закону «Про прокуратуру» у редакції, схваленій Венеціанською комісією».


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 1575