Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.05.2014

Генпрокуратура перевіряє причетність політичних партій до сепаратизму

    

На виконання доручення в.о. Президента України Генеральна прокуратура розпочала перевірку діяльності окремих народних депутатів та навіть політичних партій щодо їхньої причетності до подій, пов’язаних із сепаратизмом на південному сході Україні. Про це сьогодні журналістам повідомив в.о. Генерального прокурора України Олег Махніцький.
«Мова йде про народних депутатів, депутатів місцевих рад та представників політичних сил, які своїми діями та висловлюваннями закликають до порушення територіальної цілісності України та повалення конституційного ладу в нашій державі», - зазначив О. Махніцький.
В.о. Генерального прокурора поінформував, що на сьогоднішній день до Верховної Ради вже внесено три подання про притягнення народних депутатів до кримінальної відповідальності за сепаратизм.
Говорячи про перспективу подання до суду з приводу заборони окремої політичної партії, О. Махніцький нагадав, що це питання належить виключно до компетенції Міністерства юстиції.
«У разі здобуття необхідної доказової бази щодо причетності політичних партій до сепаратизму відповідні матеріали будуть передані до Міністерства юстиції, яке уповноважене звертатися до суду з позовом про заборону діяльності партії», - зазначив він.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1279