Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.05.2014

Так званого «народного мера» м. Торез Донецької області взято під варту

    

Так званому «народному меру» міста Торез Донецької області Ірині Полторацькій 22 травня поточного року оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України, а 23 травня Шевченківським райсудом м. Києва їй обрано запобіжний захід - тримання під вартою.
Апеляційним судом міста Києва 22 травня також залишено в силі рішення суду першої інстанції про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою "міністру оборони" самопроголошеної Донецької народної республіки Ігорю Хакімзянову.
Генеральна прокуратура України офіційно застерігає про неприпустимість підтримки сепаратистських проявів та участі у терористичних організаціях Донецької і Луганської народних республіках.

Відповідно до ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України за участь, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної організації, передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Прес-служба Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 2395