Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.05.2014

Екс-міністра агрополітики та продовольства України викрито на махiнацiях з державною нерухомiстю

     

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України прийнято до свого провадження матеріали розслідування щодо екс-міністра аграрної політики та продовольства України та колишнього начальника регіонального відділення Фонду держмайна України в місті Києві за фактом незаконного відчуження державного майна.
Встановлено, що перебуваючи на посаді міністра, екс-посадовець надав згоду на вилучення з державної власності нежитлових приміщень загальною площею понад 500 кв м по вул. Хрещатик, 24, які були надані для розміщення апарату Мінагрополітики та, відповідно до закону, не підлягали приватизації.
У подальшому на підставі неправомірного розпорядження тодішній керівник регіонального відділення ФДМУ в місті Києві незаконно підписав договір купівлі-продажу цього майна з комерційною структурою, яка, за даними слідства, була створена виключно для реалізації цієї злочинної схеми.
Внаслідок таких дій державі завдано збитків на суму понад 13 млн гривень.
Наразі колишнім високопосадовцям інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Як повiдомлялося, у квiтнi поточного року екс-міністра аграрної політики та продовольства України було оголошено у розшук за підозрою у заволодінні коштами Аграрного фонду у сумі майже 540 мільйонів гривень, що були виділені державою для закупівлі об'єктів державного цінового регулювання цукру-піску.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 95