Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.03.2014

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за експлуатацію небезпечних електропоїздів Hyundai

     

Під час перевірки додержання вимог законодавства щодо виконання державної цільової програми на проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту виявлено правопорушення.
Зокрема йдеться про те, що державне підприємство «Південна залізниця» у 2010 році придбало 10 електропоїздів HRCS2 Hyundai Rothem (Корея) вартістю 307 млн дол США, які в подальшому передало державному підприємству «Українська залізнична швидкісна компанія».
Встановлено, що вказані електропоїзди експлуатувалися з технічними несправностями, за наявності яких використання рухомого складу заборонено, оскільки це створювало загрозу для людей.
Однак, всупереч вимогам законодавства ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» більше року надавало послуги з перевезення пасажирів електропоїздами HRCS2 Hyundai Rothem без ліцензії.
За цим фактом Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту).


Прес-служба Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1678