Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.03.2014

За порушення законодавства скасовано 42 рішення та анульовано 6 спеціальних дозволів щодо використання нафтогазоносних надр

      

Проведеною Генеральною прокуратурою України перевіркою встановлено, що упродовж 2011-2012 років Державною службою геології та надр України без проведення аукціонів прийнято рішення щодо надання товариству «Голден Деррік» 48 спеціальних дозволів на використання родовищ нафти та газу в Дніпропетровській, Полтавській, Сумській та Харківській областях.
Про це повідомили у Головному управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Генеральної прокуратури.
Також встановлено, що 26 рішень прийнято за відсутності передбачених законом документів. Ще по 16 ділянках, які надано у користування цьому суб'єкту господарювання, упродовж двох років не сплачено до бюджету більше 5 мільйонів гривень за геологічну інформацію, яка необхідна для використання корисних копалин.
Наразі за втручання Генеральної прокуратури України їх скасовано.
Крім того анульовано 6 спеціальних дозволів на користування надрами, отриманих указаним товариством на підставі вищезгаданих рішень, у зв’язку з невиконанням передбачених ними особливих умов та рядом інших порушень вимог законодавства при використанні нафтогазових родовищ.
Робота Генеральної прокуратури щодо захисту інтересів держави у сфері охорони та раціонального використання нафтогазоносних надр триває.


Прес-служба Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 520