Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.03.2014

Екс-командувачу ВМС ЗСУ Денису Березовському повідомлено про підозру

         

Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, екс-командувачу ВМС Збройних Сил України Денису Березовському. Санкція вищевказаної статті КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.
Досудовим розслідуванням встановлено, що Д. Березовський в умовах протистояння під час вторгнення іноземних військ на територію України та посягань ними на територіальну цілісність держави, усупереч Конституції, Законів України та військових статутів присягнув самопроголошеній владі АР Крим та схиляв військовослужбовців ЗСУ щодо переходу на сторону збройних сил іноземної держави, чим вчинив державну зраду.
Судом надано дозвіл на затримання підозрюваного екс-командувача ВМС Збройних Сил України з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні здійснюється управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Прес-служби Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2377