Сайти

регіональних

прокуратур

 
Новини та публікації -> Новини
18.12.2014

Генеральний прокурор України зустрівся з послом Королівства Нідерландів

    

У четвер, 18 грудня, Генеральний прокурор України Віталій Ярема провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

У ході зустрічі сторони обговорили питання розслідування авіакатастрофи літака «Боїнг» Малайзійських авіаліній та реформування правоохоронної системи та органів прокуратури в Україні.

Генеральний прокурор поінформував, що з 1 вересня поточного року іноземні члени Спільної слідчої групи з розслідування авіакатастрофи працюють у приміщенні Генеральної прокуратури України. Для забезпечення їхньої роботи виділено було виділено службові кабінети, оргтехніку та вирішено інші організаційні питання. Він також додав, що Спільною слідчою групою виконано великий обсяг роботи для встановлення істини у цій справі.

Кейс Кломпенхаувер відзначив вагомий внесок української сторони у хід розслідування та висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям вдасться встановити осіб, відповідальних за трагедію.

Говорячи про реформу органів прокуратури, Віталій Ярема зауважив, що сьогодні триває процес, метою якого є приведення роботи прокуратури у відповідність до нового Закону України «Про прокуратуру».

Генеральний прокурор висловив думку, що, не зважаючи на певні труднощі, Україна рухається у напрямку наближення вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу.

Посол Нідерландів висловив сподівання, що нинішня зустріч стане кроком до подальшої тісної та конструктивної співпраці.

Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 658