Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.07.2016

Заступник Генерального прокурора України Євгеній Єнін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим

   

27 липня відбулася зустріч заступника Генерального прокурора України Євгенія Єніна з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим.

Під час заходу сторони обговорили окремі питання двосторонньої співпраці, зокрема під час розслідування кримінальних проваджень.
«У сфері протидії інтернаціональній злочинності перед обома державами постали нові виклики, які зумовлюють необхідність оперативного та динамічного співробітництва правоохоронних органів», – зазначив Євгеній Єнін.

Заступник Генерального прокурора України наголосив на важливості вдосконалення двосторонньої договірно-правової бази з цих питань та поінформував щодо активної роботи Генеральної прокуратури України з підготовки угод між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу та про видачу осіб.

Самат Ордабаєв подякував українській стороні за плідне міждержавне співробітництво у сфері кримінальної юстиції та високо оцінив внесок Генеральної прокуратури України у його розбудову.

«У нас особливі відносини з Україною і ми зацікавлені у подальшому поглибленні взаємовигідного співробітництва», – повідомив пан Ордабаєв.

Учасники зустрічі також обмінялися поглядами щодо можливих перспективних шляхів взаємодії між Україною та Республікою Казахстан у боротьбі із транскордонною злочинністю, а також відзначили важливість особистих контактів представників правоохоронних органів у цій сфері.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 100