Сайти

регіональних

прокуратур

 
Новини та публікації -> Новини
30.09.2014
За фактом зловживання під час здійснення митного оформлення партії м’яса із Бразилії Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження

    

Генеральна прокуратура України розслідує кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Міністерства доходів та зборів України під час здійснення митного оформлення партії м’ясної продукції низки підприємств (ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це сьогодні на брифінгу повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема.

Зокрема, поінформував він, встановлено, що група осіб за пособництва службових осіб Міністерства доходів та зборів України, контрабандно  ввозила на територію України м’ясопродукти та інші товари із Бразилії із порушенням ветеринарних норм та з ухиленням від сплати митних платежів та податку на додану вартість на суму 9 млн грн.

За словами Віталя Яреми, тільки 25 червня в результаті продовження злочинної діяльності за один день здійснено митне оформлення імпортованих м’ясопродуктів у обсязі понад 1,5 тис тонн із заниженням митної вартості  приблизно на 1 дол США на 1 кілограм. Внаслідок цього відбулося ухилення від сплати митних платежів та податку на додану вартість на суму  понад 4 млн грн.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ

Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 61