Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.10.2016

Генпрокуратурою спільно з Нацполіцією проведено антирейдерську операцію на території Дніпропетровської області (ФОТО)

                                 

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Департаменту протидії злочинам у сфері економіки та Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, під захистом спецпідрозділів активного фізичного захисту Національної поліції успішно проведено антирейдерську операцію на території Дніпропетровської області. 


Як установлено в ході здійснюваного досудового розслідування, невідомі особи шляхом використання підроблених документів у місті Києві перереєстрували право власності чотирьох сільськогосподарських товариств «Земля», «Олександро-Володимирське», «Оріон» та «Победа-Агро», які розташовані на території Дніпропетровської області, на недобросовісного набувача, після чого із застосуванням озброєних «тітушок» захопили указані товариства. 
У подальшому, з використанням власної та захопленої сільськогосподарської техніки, у вересні-жовтні зібрали врожай соняшнику та зернових на суму близько 50 млн грн. 


Після установлення даного факту та підтвердження підроблення реєстраційних документів проведеними експертизами Генеральною прокуратурою України спільно з Національною поліцією проведено спецоперацією по звільненню захоплених товариств від рейдерів.

У результаті проведених 30 обшуків дійсному власнику повернуто основні засоби вартістю близько 250 млн грн, у тому числі 33 одиниці сільськогосподарської техніки, а також 2 тисячі тонн вилученого у зловмисників зерна, яке вони не встигли реалізувати.


Слідчі дії тривають.

Вживаються заходи до повернення іншого майна потерпілих, встановлення організаторів та виконавців рейдерського захоплення та притягнення їх до кримінальної відповідальності.


Звертає на себе увагу бездіяльність правоохоронних органів та органів влади Дніпропетровської області, які, незважаючи на неодноразові звернення потерпілих у продовж тривалого часу, не реагували на очевидний злочин. Їх діям чи бездіяльності також буде надана правова оцінка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 246