Сайти

регіональних

прокуратур

 
Новини та публікації -> Новини
04.03.2015

На Хмельниччині засуджено двох осіб за посягання на територіальну цілісність та недоторканість України

    

Прокуратурою Хмельницької області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно двох хмельничан за ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювалось Управлінням СБУ в області за процесуального керівництва прокуратури області.

У суді доведено, що житель м. Хмельницького, вступивши у попередню змову зі своєю знайомою, розповсюджували газету «Новороссия». В друкованому виданні містилися публічні прямі заклики до підтримки терористів та протидії законній владі України. Крім того, засуджений через відеоконференції в Інтернеті публічно закликав українських громадян до вказаних незаконних дій.

Під час обшуків за місцем проживання цих осіб було вилучено примірники газети «Новороссия», комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та власні записи, які підтверджують їхню протиправну діяльність.

3 березня 2015 року вироком Хмельницького міськрайонного суду обох злочинців визнано винними у посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України. Одному із засуджених призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, його взято під варту у залі суду. Його «помічницю» засуджено до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна з іспитовим строком 2 роки.За матеріалами прес-служби прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 31