Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.08.2015

За ініціативою військової прокуратури Західного регіону України на Львівщині взято під варту начальника Миколаївської виправної колонії за одержання 5 тис дол США хабара

    

Шевченківський районний суд м. Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону України та обрав для начальника Миколаївської виправної колонії № 50 Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області підполковника внутрішньої служби запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Крім того, за вимогою прокуратури підозрюваному встановлено розмір застави у розмірі 1 млн 280 тис грн.

Нагадаємо, 31 липня 2015 року слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України спільно з працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди у розмірі 5 тис дол США начальником Миколаївської виправної колонії № 50 Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області за сприяння в умовно-достроковому звільненні одному з засуджених за тяжкий злочин.

Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Триває досудове розслідування.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 339