Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.09.2017
На Харківщині прокуратура викрила екс-чиновника, який за 25 тис доларів США обіцяв «вирішити» земельне питання (ФОТО)

0 7 2 4 6 - 0 2 2 9 8

Прокуратура Харківської області спільно з Управлінням захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Харківській області викрили особу під час отримання неправомірної вигоди.

Колишній начальник одного з відділів облдержадміністрації пропонував надати хабара відповідальним працівникам міськради та міськвиконкому за виділення земельної ділянки.

Підприємець, що планував створити на в’їзді в м. Харків логістичний центр, хотів взяти в оренду 2,5 га землі. Екс-посадовець пообіцяв, що допоможе позитивно вирішити це питання за 25 тис доларів.

В понеділок, 25 вересня 2017 року, під час передачі 655 тис грн чоловіка затримали. Вирішується питання про оголошення підозри за ст. 27 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб).
Першочергові слідчі дії тривають.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області

 

кількість переглядів: 104028